Våre medarbeidere

Alle medarbeidere har lang og god erfaring fra produksjons-, planleggings-, eller byggherresiden, samt regnskap, revisjon og forretningsførsel.

Siv.Ing.Godhavn AS har sentral godkjenning i tiltaksklasse 2 innen søkerfunksjon, arkitektur, bygningsfysikk og overordnet ansvar for kontroll.

Øyvind Estenstad

Øyvind Estenstad

Daglig leder

Utdannet 1984 (ved Hærens Ingeniørhøgskole, anleggslinjen 1984 og husbygglinje 1986). Erfaring fra entreprenør og byggherresiden (bolig, nærings- og industri- bygg samt rehabilitering).

Tlf: 900 45 840
E-mail: oyvind@godhavn.no

Tore Straalberg

Tore Straalberg

Prosjekt-/byggeleder og byggeteknisk konsulent

Ingeniør, utdannet ved Trondheim Ingeniørhøyskole. Praksis fra rådgivende ingeniørkontor innenfor byggeteknikk og prosjektadministrasjon (bolig-, nærings- og industri-bygg samt rehabilitering).

Tlf: 918 36 418
E-mail: tore@godhavn.no

Audun Reinhardt Berdal

Audun Reinhardt Berdal

Prosjekt/byggeleder MRIF

Ingeniør og bedriftsøkonom. Praksis innenfor rådgivende ingeniørkontor samt utbyggingsselskap med hovedområde innenfor prosjektadministrasjon(bygg, forsvarsanlegg samt rehabilitering og byggelånskontroll).

Tlf: 900 25 847
E-mail: audun@godhavn.no

Vidar Åsmul

Vidar Åsmul

Prosjektleder

Utdannet tømrermester 1986.
Praksis fra egen tømrermesterbedrift og 2 større entreprenører innenfor tømrerfag, innkjøp, kalkulasjon og prosjektutvikling.

Tlf: 905 16 538
E-mail: vidar@godhavn.no

Vegard Stengel

Vegard Stengel

Prosjekt-/byggeleder

Sivilingeniør bygg- og anleggsteknikk fra NTNU med prosjektledelse som hovedprofil. Erfaring som fagarbeider og byggteknisk konsulent.

Tlf: 977 94 416
E-mail: vegard@godhavn.no

Marius Haug Nysether

Marius Haug Nysether

Eiendomsutvikler

Utdannet økonom ved NTNU Handelshøyskolen og Master i eiendomsutvikling og -forvaltning fra NTNU. Erfaring som eiendomsforvalter.

Tlf: 970 09 809
E-mail: marius@godhavn.no

Gro Brandstadmoen

Gro Brandstadmoen

Sivilarkitekt MNAL

Vår arkitekt på huset med 20 års erfaring innen faget ivaretar det interne behovet for arkitekttjenester med mulighetsstudier, bistand ved tomteakkvisisjon, reguleringsarbeid og diverse arkitekttjenester.

Tlf: 941 34 632
E-mail: gro@godhavn.no

Siv Kristin Fosli

Siv Kristin Fosli

Eiendomsmegler MNEF og kontorleder

Utdannet eiendomsmegler fra BI Oslo.
Praksis som faglig leder og eiendomsmegler fra ulike eiendomsmeglerforetak.

Tlf: 945 06 310
E-mail: siv@godhavn.no

Ingjerd Kulseth Hafsmo

Ingjerd Kulseth Hafsmo

Eiendomsmegler MNEF, eiendomsforvalter og utleieansvarlig

Utdannet eiendomsmegler ved BI Stavanger i 2011.
Praksis som eiendomsmegler.

Tlf: 926 03 260
E-mail: ingjerd@godhavn.no

Tove Cathrine Stølan

Tove Cathrine Stølan

Daglig leder i Godhavn Regnskap AS

Autorisert regnskapsfører.
Registert revisor, utdannet 1996. Praksis fra revisjon.

Tlf: 924 57 053
E-mail: tove@godhavn.no

Marit Ingun Sjøbakk

Marit Ingun Sjøbakk

Regnskapsfører

Autorisert regnskapsfører.
Registrert revisor, utdannet 1999.
Praksis fra bank og revisjon.

Tlf: 924 06 703
E-mail: marit@godhavn.no

Solfrid Helene Stokkan

Solfrid Helene Stokkan

Regnskapsfører

Autorisert regnskapsfører.
Registrert revisor, utdannet 1995. Praksis fra kommunal revisjon, privat revisjon og regnskapsføring i eiendomsbransjen.

Tlf: 982 04 859
E-mail: solfrid@godhavn.no

I tillegg til våre medarbeidere har vi delt kontorfellesskap og samarbeid med rådgiverfirmaet C-Alcea AS og Arkitekturfabrikken AS.