Våre medarbeidere

Godhavn har i dag 13 ansatte, hvorav 3 ingeniører, 1 tømrermester, 1 sivilingeniør, 2 arkitekter, 1 prosjektutvikler, 1 utleieansvarlig, 1 tomteakvisitør, 2 revisorer og 2 regnskapsførere. I tillegg har vi kontorfellesskap og samarbeid med rådgiverfirmaet c-alcea as og Arkitekturfabrikken AS.

Alle medarbeidere har lang og god erfaring fra produksjons-, planleggings-, eller byggherresiden, samt regnskap, revisjon og forretningsførsel.

Siv.Ing.Godhavn AS har sentral godkjenning innenfor tiltaksklasse 2.

Øyvind Estenstad

Øyvind Estenstad

Daglig leder

Utdannet 1984 (ved Hærens Ingeniørhøgskole, anleggslinjen 1984 og husbygglinje 1986). Erfaring fra entreprenør og byggherresiden (bolig, nærings- og industri- bygg samt rehabilitering).

Tlf: 900 45 840
E-mail: oyvind@godhavn.no

Marit Ingun Sjøbakk

Marit Ingun Sjøbakk

Regnskapsfører

Autorisert regnskapsfører.
Registrert revisor, utdannet 1999.
Praksis fra bank og revisjon.

Tlf: 924 06 703
E-mail: marit@godhavn.no

Audun Reinhardt Berdal

Audun Reinhardt Berdal

Prosjekt/byggeleder MRIF

Ingeniør og bedriftsøkonom. Praksis innenfor rådgivende ingeniørkontor samt utbyggingsselskap med hovedområde innenfor prosjektadministrasjon(bygg, forsvarsanlegg samt rehabilitering og byggelånskontroll).

Tlf: 900 25 847
E-mail: audun@godhavn.no

Vidar Åsmul

Vidar Åsmul

Prosjektleder

Utdannet tømrermester 1986.
Praksis fra egen tømrermesterbedrift og 2 større entreprenører innenfor tømrerfag, innkjøp, kalkulasjon og prosjektutvikling.

Tlf: 905 16 538
E-mail: vidar@godhavn.no

Siv Kristin Fosli

Siv Kristin Fosli

Eiendomsmegler, kontorleder og utleieansvarlig

Utdannet eiendomsmegler fra BI Oslo.
Praksis som faglig leder og eiendomsmegler fra ulike eiendomsmeglerforetak.

Tlf: 94506310
E-mail: siv@godhavn.no

Tore Straalberg

Tore Straalberg

Prosjekt-/byggeleder og byggeteknisk konsulent

Ingeniør, utdannet ved Trondheim Ingeniørhøyskole. Praksis fra rådgivende ingeniørkontor innenfor byggeteknikk og prosjektadministrasjon (bolig-, nærings- og industri-bygg samt rehabilitering).

Tlf: 918 36 418
E-mail: tore@godhavn.no

Kristin Lie Lysholm

Kristin Lie Lysholm

Autorisert regnskapsfører

Bedriftsøkonom, utdannet ved TØH i 1986.
Praksis fra revisjon.

Tlf: 472 45 830
E-mail: kristin@godhavn.no 

Ingjerd Kulseth

Ingjerd Kulseth

Eiendomsmegler, utleieansvarlig

Utdannet eiendomsmegler.
Praksis som megler.

Tlf: 92603260
E-mail: ingjerd@godhavn.no

Tove Cathrine Stølan

Tove Cathrine Stølan

Daglig leder i Godhavn Regnskap AS

Aut. regnskapsfører.
Registert revisor, utdannet 1996. Praksis fra revisjon.

Tlf: 924 57 053
E-mail: tove@godhavn.no

Vegard Stengel

Vegard Stengel

Prosjekt-/byggeleder

Sivilingeniør bygg- og anleggsteknikk fra NTNU med prosjektledelse som hovedprofil. Erfaring som fagarbeider og byggteknisk konsulent.

Tlf: 977 94 416
E-mail: vegard@godhavn.no

Marius Haug Nysether

Marius Haug Nysether

Eiendomsutvikler

Utdannet økonom ved NTNU Handelshøyskolen og Master i eiendomsutvikling og -forvaltning fra NTNU. Erfaring som eiendomsforvalter.

Tlf: 970 09 809
E-mail: marius@godhavn.no

Solfrid Helene Stokkan

Godhavn Regnskap

Vi har 2 ansatte arkitekter på huset som ivaretar det interne behovet for arkitekttjenester for Godhavn. Våre arkitekter ivaretar arbeidsoppgaver som mulighetsstudier, bistand ved tomteakkvisisjon, reguleringsarbeid og diverse arkitekttjenester.

I tillegg til å ivareta våre interne nybyggprosjekter driver de også Arkitekturfabrikken AS sammen med ytterligere 2 ansatte.

arkitekturfabrikken.no

Gro Branstadmoen

Gro Branstadmoen

Sivilarkitekt MNAL.

Grunnlegger/ faglig ansvarlig hos Arkitekturfabrikken AS.Tidligere erfaring fra flere arkitektkontor som saksbehandler på diverse prosjekter, blant annet Dokkhuset Scene AS, Lohove barnehage, Søvik skule, Bo i byen, og Rosenborg vandrerhjem/studentboliger.

Tlf: 941 34 632
E-mail: gro@godhavn.no

Jens Bjørnstad

Jens Bjørnstad

Sivilarkitekt MNAL.

Grunnlegger / Daglig leder i Arkitekturfabrikken AS.
Tidligere erfaring fra Svein Skibnes arkitektkontor AS som saksbehandler på diverse prosjekter, blant annet Berg og (nye)Lerkendal studentby.

Tlf: 941 34 632
E-mail: jens@godhavn.no